BEPIS Aktualności Zbiornik magazynowy do materiałów sypkich

Zbiornik magazynowy do materiałów sypkich

3 sierpnia 2016
Mieszalnik

Zaprojektowaliśmy i wytworzyliśmy zbiornik ciśnieniowy do przesyłu materiałów sypkich o pojemności 1,6m3, z dnem stożkowym wykonany z blachy czarnej, malowany zewnętrznie.
Materiały sypkie takie jak popioły energetyczne, cement, pyły powstające w procesach przetwórczych w przemyśle hutniczym i chemicznym przesyłane są najczęściej metodą transportu pneumatycznego nadciśnieniowego lub podciśnieniowego. W obu przypadkach w takiego rodzaju instalacjach wykorzystywane są zbiorniki ciśnieniowe o analogicznej budowie do zbiornika przez nas wytworzonego.
Produkujemy również zbiorniki przeznaczone do instalacji przemysłowych, wodnych, solarnych, parowych, chłodniczych, ciepłowniczych oraz centralnego ogrzewania, których konstrukcję możemy dostosować do wymagań projektowych klienta. Współpracujemy z UDT i TUV.
W czasie współpracy gwarantujemy pełne wsparcie działu konstrukcyjnego, który na potrzeby naszego klienta jest w stanie wykonać niezbędne obliczenia wytrzymałościowe i przygotować dokładny projekt urządzenia.

Zapraszamy do współpracy.