BEPIS Aktualności MONTER – SPAWACZ – damy pracę!

MONTER – SPAWACZ – damy pracę!

8 marca 2018

Firma BEPIS-BOBREK od lat jest sprawdzonym i doświadczonym producentem zbiorników, grzejników oraz elementów instalacji chłodniczych, gazowych i olejowych. W zakres naszej oferty wchodzi szeroka gama produktów z zakresu wszelkiego rodzaju zbiorników przeznaczonych do instalacji wodnych, parowych, sprężonego powietrza, instalacji CO, instalacji chłodniczych, instalacji gazowych i olejowych. Gamę produktów oferowanych przez firmę uzupełniają grzejniki z rur stalowych oraz elementy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz odpylających.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER – SPAWACZ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała i wyjazdy

Zapraszamy do Naszego Zespołu osoby, które:

  • Szukają możliwości poszerzenia wiedzy praktycznej i rozwoju,
  • Chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe,
  • Myślą o ciekawej i pełnej wyzwań współpracy z firmą istniejąca na rynku już od 60 lat

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i dołączyć do Naszego Zespołu? Zgłoś się!

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Spawanie instalacji ciśnieniowych – montaż
  • Spawanie zbiorników i konstrukcji stalowych
  • Spawanie metodą TIG, MIG

Wymagania lub mile widziane umiejętności związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • spawanie metodą TIG, MIG
  • spawanie instalacji ciśnieniowych
  • znajomość zagadnień branży spawalniczej lub metalowej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań,

zdolności manualne, dokładność, precyzja i estetyka wykonywanych prac

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej i premii
  • duże możliwości awansu i rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne narzędzia pracy do realizacji celów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny, z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości na adres e-mail  bepis@bepis.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

OGŁOSZENIE O PRACĘ – monter-spawacz