BEPIS Aktualności Produkcja 10-tysięcznego zbiornika

Produkcja 10-tysięcznego zbiornika

31 lipca 2015

W roku swojego 60-lecia z linii produkcyjnej firmy BEPIS zjechał 10-tysięczny zbiornik, posiadający kompletną dokumentację i odpowiednie dopuszczenia wymagane przez Polski Urząd Dozoru Technicznego.

Nasza firma od samego początku swojej działalności koncentruje się na zapewnieniu wysokiej jakości dostarczanych produktów i usług, poprzez przestrzeganie norm, procedur oraz wymagań określonych w krajowych dopuszczeniach UDT.

Nasz konstruktor wykonuje wszystkie niezbędne obliczenia wytrzymałościowe oraz przygotowuje projekt urządzenia zgodny z normami i wytycznymi klienta. Prace spawalnicze prowadzą wysoko wykwalifikowani spawacze, posiadający uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Produkcja zbiorników odbywa się pod ciągłym nadzorem UDT. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są nowoczesne i sprawdzone technologie, które gwarantują wysoką jakość i spełnienie aktualnych wymagań wykonywanych przez nas wyrobów.

Nasi Klienci mogą więc być pewni – ich oczekiwania zostaną zawsze spełnione, bo dzięki 60-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wcielić w życie Państwa plany.