BEPIS Aktualności Napisali o nas!

Napisali o nas!

1 lutego 2016
Izo-Blok S.A.

Napisali o nas:

BEPIS S.A. jest producentem stalowych zbiorników ciśnieniowych oraz elementów instalacji chłodniczych, grzewczych, gazowych i olejowych. Firma stale poszerza swoją działalność o różne sektory, współpracując między innymi z takimi firmami jak: Johnson Controls, Eaton Automotive Systems czy IZO-BLOK, specjalizujący się w zaawansowanym technologicznie przetwarzaniu spienionych tworzyw sztucznych (EPP) i produkcji elementów z EPP pełniących funkcje konstrukcyjne lub ochronne w przemyśle motoryzacyjnym i branży logistycznej.

„Współpracujemy z BEPIS od lat. Bazujemy na jakości i niezawodności a to buduje tak potrzebne w zdrowym biznesie zaufanie i lojalność. Naszych partnerów i kontrahentów dobieramy bardzo starannie. Jest to tym bardziej istotne, że realizując zlecenia dla największych koncernów motoryzacyjnych, nie możemy pozwolić sobie na choćby najmniejsze niedociągnięcia w funkcjonowaniu naszych procesów technologicznych. Dlatego solidny partner biznesowy jest bezcenny – komentuje Przemysław Skrzydlak, prezes Izo-Blok S.A.

BEPIS S.A. stale rozbudowuje ofertę produktową, nie narzuca swoich rozwiązań, dostosowuje się do wymagań postawionych przez zamawiającego i poprzez podnoszenie jakości usług gwarantuje najwyższy poziom zadowolenia swoich Klientów.

BEPIS S.A. posiada ponad 60 lat doświadczenia w produkcji różnego typu urządzeń ciśnieniowych do różnych sektorów przemysłu. Gamę produktów oferowanych przez firmę uzupełniają grzejniki z rur stalowych oraz elementy urządzeń wentylacyjnych oraz odpylających.