BEPIS Aktualności Artykuł w czasopiśmie Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja

Artykuł w czasopiśmie Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja

10 maja 2016
Zbiornik BEPIS

Na łamach czasopisma: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja wyd. SIGMA-NOT ukazał się artykuł o BEPIS S.A.:

Zbiorniki ciśnieniowe BEPIS S.A. idealnie skrojone do potrzeb klientów

Optymalne dopasowanie urządzeń ciśnieniowych do konkretnego projektu instalacji to dla projektanta i wykonawcy sprawa kluczowa. Takie właśnie założenie jest podstawą naszej działalności produkcyjnej, która obejmuje m.in. wytwarzanie stalowych zbiorników ciśnieniowych, grzejników Faviera oraz innych konstrukcji spawanych dostosowanych do wymagań klienta.

Na rynku istniejemy już od ponad 60 lat. Zebrane w tym czasie doświadczenie, znakomicie wykwalifikowana kadra oraz świadomość potrzeb rynku ułatwiają nam dostosowanie produkcji do oczekiwań klientów. Co warte podkreślenia, jesteśmy w stanie przygotować konstrukcję spełniające nawet bardzo skomplikowane i niestandardowe wymagania.

W naszej ofercie znaleźć można stalowe zbiorniki ciśnieniowe (z różnych gatunków stali – w tym nierdzewnej), przeznaczone do instalacji przemysłowych, wodnych, parowych, ciepłowniczych – m.in. zasobniki Ruthsa, wymienniki pojemnościowe WP, wymienniki płaszczowo rurowe, zbiorniki buforowe i zasobniki ciepłej wody użytkowej (również z wężownicami). Produkujemy zbiorniki o pojemności 0,1m3 do 30m3. Zajmujemy się też produkcją grzejników Faviera oraz różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Każdy wytwarzany przez nas wyrób możemy dostosować do założeń klienta. Wszystkie urządzenia, które tego wymagają są dostarczone do klienta wraz z pełną dokumentacją odbiorową UDT bądź TÜV.

W ramach współpracy gwarantujemy pełne wsparcie naszego działu konstrukcyjnego, który może wykonać niezbędne obliczenia wytrzymałościowe i przygotować dokładny projekt urządzenia. W fazie projektowania i wytwarzania dokładamy wszelkich starań, aby konstrukcja w pełni spełniała wymagania przepisów polskich oraz norm europejskich m.in. PN-EN 13445.