BEPIS Kariera Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska pracy

• realizowanie strategii rozwojowej firmy, poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie kontraktów sprzedażowych,
• utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami,
• przygotowanie ofert handlowych, materiałów prezentacyjnych oraz marketingowych,
• prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów,
• promowanie dobrego imienia firmy na rynku polskim oraz UE.

Wymagania

• wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
• doświadczenie w zakresie sprzedaży,
• znajomość zagadnień branży spawalniczej lub metalowej,
• mile widziana znajomość rynku zbiorników ciśnieniowych,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• wysoka kultura osobista oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej,
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
• doświadczenie i zdolności prowadzenia negocjacji handlowych związanych, z zawieraniem nowych kontraktów,
• prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny na adres
e-mail: kariera@bepis.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).